Auto Paintless Dent Remonts Rīku Komplekts,Auto Tiltu Bedri Airētājs Pats Par Sevi Līme Airētājs Pats Par Sevi Cilnes Auto Līmes Lāpstiņa Auto Dent Removal Nelielas Bedri

Jauns

€24.08

Funkcijas:

1. Intensīvai Lietošanai: Šajā veida zīmes noņemšanas rīks ir izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, gumijas un izturīgas plastmasas, nebojā virsmu automašīnas, ir izturīgs un var tikt izmantots ilgu laiku.

2. Saglabāt Laiks: Šis gaisa sūknis dent remonts rīks ir izmaksu ietaupījumu, kas ļauj jums, lai remonts auto atkal un atkal.

3. Saglabāt Iespiedumi Bezmaksas: Padarīt savu auto tīrs un nevainojams.Ar dent removal tool, jūs varat vienmēr saglabāt transportlīdzekli bedri-brīvi un skaisti.Šis rīks ir piemērots, lai kāds, vienkārši izpildiet vienkāršās instrukcijas un bez muskuļiem ir vajadzīgs!

4. Noderēs-aprīkots ar liela izmēra piesūcekni jums, kas padara apkopi vieglāk.Rokas piesūcekni, kas ļauj mums baudīt tehniskās apkopes procesā, ērti un efektīvi.

5. Ideāls DIY Instruments: dent removal tool ir ideāls instruments, ko var izmantot, lai labotu nejaušu automašīnas iespiedumi, durvis, jumti un krusa bojāti transportlīdzekļi un saglabāt sākotnējo krāsu no bojājumiem.

6. 3 collu rokas sūkņa iesūkšanas kauss ir elastīga gaisa sūknis bedri apkope auto rīks, ar piesūcekni.

7. Liels piesūceknis stiprinājums padara remonts vieglāk un rokas sūknis piesūcekni, ļaujiet mums baudīt remonta procesa ērti un efektīvi.

Specifikācija:

Nosaukums: Automašīnu Bedri Labošanas Rīks

Materiāls: neilons + gumijas

Svars: aptuveni 300g

Izmērs: kopējais garums ap 45cm/17.72 gadā

Iepakojuma Saraksts:

1 x Gaisa Sūknis Bedri Remontētājs

Tagi: lampas pdr, pdr tools noņemšanai iespiedumi paintless dent, desabollo kit automašīnas, paintless dent remonts, dent remonts, bedri remonta komplekts, atslēgas komplekts automašīnām, bedri, gāzes kit automašīnas, bedri remov.

Svars About 300g
Modeļa Numurs Universal

Uzraksti atsauksmi!

Auto Paintless Dent Remonts Rīku Komplekts,Auto Tiltu Bedri Airētājs Pats Par Sevi Līme Airētājs Pats Par Sevi Cilnes Auto Līmes Lāpstiņa Auto Dent Removal Nelielas Bedri

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti