NATURMAIS vīriešu Smaržas pasaki viņam, 100 ml. Ar dabas iztvaikotāju. Izgatavots, izmantojot dabiskas izcelsmes alkohola

Jauns

€5.72

Vīriešu Smaržas pateikt viņam, KO NATURMAIS 100 ml / Smaržas smaržas ūdens EAU DE TOILETTE

Smaržas vīriešiem-Eau de Toilette izgatavots Spānijā ar augstas kvalitātes izejvielām un dematológically pārbaudīta.Tie atbilst visiem kvalitātes procesu saskaņā ar Eiropas Savienības tiesību aktiem.

Tas ir izgatavots, izmantojot tās pašas formulas, izmantot īpaša kombinācija aromātiskās esences.Gala aromāts var atgādināt mums par smaržu atzīts tirgū, kā prestižu.Jūsu fiksācija vai uzturas ir mērens.

Šo smaržu līnija ir pasniegta vienkāršā 100 ml stikla traukā ar iztvaikotāju un komplektā ar oriģinālo kartona gadījumā.

Tā ir lieliska dāvana, kā arī jābūt personīgai lietošanai.Tiem cilvēkiem, kuri vēlas izmantot savas mīļākās smaržas bez izgudrot daudz naudas, viņi atrada perfektu produktu.

Sastāvs: Alcohol denat 80%, ūdens, smaržas.Tilpums 100 ml.

Prezentācija: 100 ml stikla pudele.

NAV sūtījumiem tiek veikti uz Kanāriju Salām, SEŪTU un MELIĻU

Tagi: dzīvnieku oriģinālās smaržas, eau de cartier, gadījumā, ja kokvilnas tamponu, oriģinālās smaržas sauvage, mans oriģinālās smaržas, eau de vie, eau de zila, smaržas vīriešu oriģināls, kuģiem, ādas, smaržas vīriešiem smaržas oriģinālas.

Vienuma Tips Pretsviedru
Izcelsme ES(Izcelsmes valsts)
Zīmola Nosaukums NATURMAIS

Uzraksti atsauksmi!

NATURMAIS vīriešu Smaržas pasaki viņam, 100 ml. Ar dabas iztvaikotāju. Izgatavots, izmantojot dabiskas izcelsmes alkohola

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti