Ķermeņa Zināšanu Enciklopēdijas lasīt vairāk Bilžu Grāmata Par maziem bērniem, Bērnu 3D Pop-Up Book Uzsist Grāmatu, Komiksu Grāmata Bērniem

Jauns

€24.88

Funkcijas:

Izdevīga un neveicina

Šis pop-up book var audzēt bērnu rokās-par spēju iedvesmot holistisko domāšanu, veicināt bērnu zinātkāri un atbilst bērna vēlme izzināt.

Viegli iemācīties

Izmantojot interaktīvas spēles, piemēram, fliping, pagriešana, bīdāmo, utt, lai atklātu noslēpumus noslēpumainu cilvēka ķermeņa bērniem.

Izziņas cilvēka organismā

Cilvēka organisms ir kā liela mašīna, kas sastāv no daudzām daļām, šīs daļas sadarboties, lai organismam normāli funkcionēt.Šis pop-up grāmatu par cilvēka ķermeni var palīdzēt bērniem izprast dažādo orgānu un mehānismiem cilvēka organismā, un palīdzēt bērniem būt dziļāku izpratni par savu ķermeni.

Fizioloģisko apgaismība

Izmantojot trīsdimensiju un dzīvīgu spēli mijiedarbību, šī grāmata pastāstīs bērniem, kur cilvēki nāk no, un tajā pašā laikā tas arī palīdz vecākiem izkļūt no neērtības un neizpratni par seksuālo izglītību, tā, ka bērni var augt veselīgāku garīgo prātu.

Magnētiskās Uzlīmes

Nāk ar magnētiskās uzlīmes, lai veicinātu interesi un sadarbību grāmatas, un tas var arī uzlabot bērnu rokās-par spēju.

Specifikācijas:

Vienuma tips: 3D satiksmes pop-up book

Materiāls: Papīrs

Krāsa: Krāsains

Daudzums: 1 Gab.

Lapu Skaits: 24

Izmērs: 8

Postenis Izmērs: 329*256*35mm/12.93*10.06*1.38 collu(L*W*H)

Svars: 1400g/49.38 oz

Iepakojums:

1*3D Cilvēka Ķermeņa Pop-Up Book

Tagi: scienc, bambusa grāmata, bagāts krekls, kaste montessori, ārstēt rotaļlietas, bērnu zinātnes, montessori koka, kiwico, 3.5 mm x 1.35 mm, 3d grāmata.

Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)

Uzraksti atsauksmi!

Ķermeņa Zināšanu Enciklopēdijas lasīt vairāk Bilžu Grāmata Par maziem bērniem, Bērnu 3D Pop-Up Book Uzsist Grāmatu, Komiksu Grāmata Bērniem

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti