Onlyou Pāris Pulksteņi, Pulksteņu vīriešiem sieviešu skatīties luksusa skatīties saistīti vīriešu zelta skatīties smart pulksteņi sieviešu automātiskā skatīties

Jauns

€40.59

Diametrs: 40mm vīriešiem un 32mm sievietēm

Skatīties biezums: 7,5 mm

Skatīties joslas platums: 20mm vīriešiem un 16 mm sievietēm

Pulksteņa siksniņa ir izgatavota no īstas ādas, parasti izmanto teļāda, strausu āda un krokodila āda, ērtas valkāšanai.

石英手表:石英手表由电池提供动力,由石英晶体稳定的高频振动作为时间基准,因此石英手表可靠性高,走时准确.在日常使用中onlyou石英手表能够保证月误差不超过20秒.

Kvarca skatīties: Kvarca pulkstenis ir darbināms ar akumulatoru, ar kvarca kristāla stabili augstas frekvences vibrācijas, kā laika atskaites, tik kvarca skatīties ticamība ir augsta, precīzu laiku.Ikdienas lietošanai, onlyou kvarca skatīties var garantēt ikmēneša kļūdu mazāk nekā 20 sekundes.

手表防水:

onlyou情侣手表都能达到30米(3BAR)防水要求,仅限于无压力的水花,洗手和小雨可以防水,游泳或洗澡时不能防水,若使用不当手表出现水雾,则说明表壳内已经进水,请及时找钟表维修人员更换防水配件.

Skatīties ūdensizturīgs:

Onlyou mīļotājiem pulksteņi var sasniegt 30 metrus (3BAR) ūdensizturīgs prasības, tikai bez spiediena strūklu, mazgāt rokas un neliels lietus var būt ūdensnecaurlaidīgs, peldēšana vai peldēšanās var būt ūdensnecaurlaidīgs, ja nepareizi skatīties, ūdens miglu, tas nozīmē, ka lieta ir ūdens, lūdzu, savlaicīgi atrast skatīties tehniskās apkopes personāla, lai aizstātu ūdensizturīgs piederumi.

手表防磁:

手表不宜接触或放置于较强磁场的地方,在佩戴时如接触具有强磁场的发动机,电动机等物体时,或不慎将手表放在收音机,电视机,音响,磁铁等附近时,手表就会被磁场磁化.手表被磁化后,不但走时不准确,有的时针不转动.出现类似情况请及时找钟表维修人员进行退磁,使手表恢复正常.

Antimagnetic skatīties:

Skatīties nedrīkst būt saskarē ar vai novietots spēcīgs magnētiskais lauks, kad valkājot, piemēram, sazināties ar motoru, mehānisko un citus priekšmetus ar stipru magnētisko lauku, vai nejauši likts skatīties uz radio, TELEVĪZIJAS, audio, magnēts, utt.pie pulksteņa tiks magnetizētas ar magnētisko lauku.Skatīties ir magnetizētas, ne tikai ceļojumu laikā, ir precīza, daži pulksteņrādītāja virzienā, nav pagrieziena.Līdzīga situācija, lūdzu, atrast pulksteni tehniskās apkopes personāla demagnetization, tā ka skatīties atpakaļ uz normālo.

手表防震:

日常生活的振动不会对机芯的正常运行造成影响.手表是一种较为精密的仪器,剧烈的碰撞会损坏手表.平时避免手表受到剧烈撞击,在剧烈运动时最好将手表摘下.

Skatīties šoks pierādījums:

Vibrācijas ikdienas dzīvi neietekmēs normālu kustību.Skatīties ir vairāk precīzu instrumentu, vardarbīgas sadursmes sabojās skatīties.Parasti, lai izvairītos skatīties vardarbīgā ietekme, tad, kad spēcīgā uzdevums ir vislabākais skatīties off.

防腐保护:

手表应避免接触各种溶剂(酒精,汽油),化妆品,喷雾剂,粘着剂,洗涤剂,油漆等腐蚀性物体或液体,以免表壳,表带受到腐蚀而变色或损伤.

Korozijas aizsardzība:

Skatīties, būtu jāizvairās no kontakta ar dažādiem šķīdinātājiem, (alkoholu, benzīnu), kosmētika, lakas, līmes, mazgāšanas līdzekļiem, krāsas un citas kodīgas priekšmetu vai šķidrumu, jo pretējā gadījumā, watchband ar pretkorozijas un krāsas izmaiņas vai bojājumus.

手表带保养:

金属手表带长期佩戴可能存在污渍,这时用软毛轻刷污渍即可,如果刷不干净可以用中性清洁剂掺水刷洗,再用软绒布擦洗干净.部分手表带部分为真皮的,常用小牛皮,鸵鸟皮和鳄鱼皮,佩戴舒适.皮革表带可以涂抹皮革油来保护,手表带表面沾水应及时用布擦干净.

Pulksteņu siksniņas uzturēšana:

Metāla skatīties ar ilgtermiņa valkāt var būt plankumiem, pēc tam suku ar mīkstu vilnu, traipi, ja tā nav tīra, var izmantot, lai skrubis ar neitrālu mazgāšanas līdzekli, sajauc ar ūdeni, pēc tam skrubis ar mīkstu flannelette tīrs.Pulksteņa daļu josta ir ādas, parasti izmanto teļāda, strausu āda un krokodila āda, ērtas valkāšanai.Ādas watchband var daubed ar ādas eļļu, lai aizsargātu virsmas skatīties josta ar ūdens būtu nekavējoties jānoslauka ar drāniņu.

电池

onlyou手表电池正常使用寿命在两年左右,新购买的手表在运输和销售期间占用了一定时间,因此您新购买的onlyou手表电池能正常使用一年以上,当手表秒针每隔几秒跳动一下,说明电池即将耗尽,请及时找钟表维修人员更换电池.

Akumulatoru

Onlyou skatīties parastos bateriju kalpošanas laiks ir aptuveni divi gadi, nesen iegādāto skatīties periodā transportēšanas un pārdošanas aizņem noteiktu laiku, tā, lai jūsu nesen iegādāto onlyou skatīties baterijas parasti var izmantot ilgāk nekā gadu, kad skatīties otrās puses beats ik pēc pāris sekundēm, norādot, ka akumulators ir gandrīz beigušies, lūdzu, savlaicīgi atrast pulksteņu remonts darbinieki, lai nomainītu akumulatoru.

Tagi: dimanta smart skatīties, movado treknrakstā vīriešiem skatīties zelta, klasisks vīrietis skatīties, smartwatch sievietēm, pievienojiet šļūteni, quick connect ūdens, gps āra skatīties, smart tālrunis skatīties cilvēks, melns cilvēks skatīties, āra smartwatch.

Ūdens Izturība Dziļums 3Bar
Gadījumā, Ja Materiāls SAKAUSĒJUMA
Skavu Veids Sprādzes
Zīmola Nosaukums ONLYOU
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Kustība KVARCA
Kastes & Gadījumos Materiāls Papīrs
Gadījumā Biezums 7.5 mm
Iezīme Ūdens Izturīgs
Band Materiālu Veids Ādas
Dial Logu Materiāla Veids Hardlex
Gadījumā, Ja Forma KĀRTA
Stils Vienkāršs

Uzraksti atsauksmi!

Onlyou Pāris Pulksteņi, Pulksteņu vīriešiem sieviešu skatīties luksusa skatīties saistīti vīriešu zelta skatīties smart pulksteņi sieviešu automātiskā skatīties

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti