Grāmata: Hyundai Getz (b) no 2002G. Gadā. REM. Pakalpojumu. Ka + atpūtu. 2005, Ser. Prof. | Legion-Aвтодата

Jauns

€16.19

Šī sub-kompakta korejas auto oficiāli pelnījis titulu "gada auto Krievijā" 2005. gadā. Un nemaz daudz laika iziet no tā laika, tas joprojām aizņem īpašu vietu sarakstā iecienītāko auto no krievijas autobraucējiem un ir tālu no tikai dēļ salīdzinoši budžeta cenu.Tā ir skaista mašīna ar mehānisko Izturību un augsta montāžas kvalitāte.Jauki sēdēt aiz riteņa šo modeli, Hyundai, ne mazāk labs, lai ceļojumu kā pasažieris, jo mīkstās darbojas un drošība tiks nodrošināta vēl uz ceļiem ar sliktu segumu.Un pēc atjaunināšanas Hyundai ghetz parādījās 2005. gadā, viņa popularitāte pieauga pie reizes, jo labāk, tā ārējā dizaina, kā arī interjera interjers, kas ir mainījies.Tomēr tajā pašā laikā vairāki "vakariņas" bāzes aprīkojums mašīnu.

Protams, jaunais izdevums šādā profesionālā grāmatu kā lielisku remonta rokasgrāmatā, Hyundai Getz, būs patīkama dāvana visiem auto īpašniekiem, kā arī transporta pakalpojumi, meistari, neatkarīgi no to sākotnējās zināšanas un prasmes jomā, remontu, ekspluatāciju, uzturēšanu mašīnas norādīto zīmolu.Turklāt, pirms mums ir pārstrādāta un papildināta versija slavenā rokasgrāmata.Šajā grāmatā modeļi, kas sākās 2002. gadā, tiek uzskatīts, tostarp tautas grozījumiem 2005. gadā. Šīs mašīnas ir aprīkots ar dažādiem dzinējiem ar benzīnu g4hd (1,1 litru), g4ea (1,3 litri), g4ee (1,4 litriem) un G4ed (1,6 litri)."Profesionālais" sērija ir paredzēta galvenokārt Meistari, bet arī auto īpašnieki, kas nav vienaldzīgi pret savu četru riteņu partneris, kā iegūt lielu avots teorētiskās zināšanas un praktiskās informācija par automašīnu.Apjoms grāmatu 480 lapas ļauj autori informatīvi un pieejamāku, ar lielu skaitu rasējumi un zīmējumi, atklāt galvenās tēmas, kā arī koncentrēties uz svarīgām niansēm, kas saistīti ar Hyundai.Turklāt šīs rokasgrāmatas par remontu Hyundai ghetz tika izlaists ar slaveno izdevniecības "Legion-avtodata", visas grāmatas, kas tiek izpildīti, ņemot vērā vēlmes lietotājiem un ir orientēta, lai katrs, kurš vēlas, lai pagarinātu dzīves automašīnas, samazināt patēriņu izejvielas, un arī izvairītos no dažādām grūtības apstrādes mašīnas.

Uz pirmās lappuses no rokasgrāmatas ir galvenie parametri, no automašīnas un vispārīgie norādījumi par remonta, drošības noteikumi.Tad dizaina Hyundai tiek uzskatīts, un katra elementa auto ir atsevišķs īss apraksts, tostarp tehniskās īpašības.Daudz tiek runāts par dzinēji, riteņi, riteņi un riepas, kā arī sniedz konsultācijas par kontroli pār mašīnu dažādos apstākļos.Svarīga daļa no grāmatā ir sīki izstrādāti lietošanas rokasgrāmatā Hyundai Getz, kā arī galvas uzturēšanas šo modeli.Autori norāda, biežumu un noteikumu izpildes dažādas pārbaudes, nomaiņu, regulēšanu, pārbaudes.Tur ir padomi par izvēloties rīki.Otrajā daļa no rokasgrāmatā jūs atradīsiet visas elektriskās ķēdes, Hyundai Getz, kā arī svarīgu informāciju par darba ar elektriskās automašīnas...

Tagi: hyundai getz 2011, cebora lāpu, priekšējās gaismas hyundai getz 2009, getz, sejsegu durvju hyundai getz 2009, par hyundai getz, waterprof, hyundai getz 2009 cena, 4 pin hirose, cigāru gāzes.

Zīmola Nosaukums NAV

Uzraksti atsauksmi!

Grāmata: Hyundai Getz (b) no 2002G. Gadā. REM. Pakalpojumu. Ka + atpūtu. 2005, Ser. Prof. | Legion-Aвтодата

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti