Šanhajas Chenhua CHI111 sudraba-sudraba hlorīda standartelektrodu CHI112 Ag/AgCl references elektrods R0303

Jauns

€18.61

Modelis

aprakstīt

Skaits

(商品价值的货币表现) cena

CHI111

Ag/AgCl( Sudraba / sudraba hlorīda ) standartelektrods

1 Filiāle

150 Elements

CHI112

Bez ūdens Ag/Ag+( silver / Sudraba joniem ) standartelektrods

1 filiāle

150 elements

CHI112 sudraba jonu elektrodu, kas nav dzīvsudraba elektrodu, parasti neūdens šķīdumu, risinājuma nav iekšā elektrodu, jūs varat izvēlēties risinājumu, lai pievienotu. (Tomēr jūs nevarat pievienot organiskie šķīdinātāji, īpašu piedevu, tas ir labākais konsultēties ar ražotāju, pirms pirkšanas, pārbaudīt dažādas vielas, plus dažādi risinājumi)

CHI111 sudraba hlorīda elektrods, degvielas uzpildes šķidrums stikla caurule ir piesātināta kālija hlorīda, sagatavoto šķīdumu.Var izmantot tieši

Īpaša Piezīme: Ražojumiem, nevar tikt izmantoti organiskie šķīdinātāji

Sudraba hlorīda elektroda Pievienot nelielu triks, lai šķidrums: noņemiet stikla caurule, pirmajā lietošanas šļirci, pievieno šķidrumu stikla caurule, tad pievieno šķidrumu uz PTFE piedurknes, pēc tam ievietojiet stikla caurulīti PTFE piedurknēm.

Magnētiskais sniegums R0303 ir tāda pati kā Chenhua CHI111, kas ir vieglāk izjaukt nekā Chenhua ir CHI111. Pēc ilgtermiņa pārdošanas ar klientiem, Chenhua ir CHI111 stikla caurule ir grūtāk izjaukt.

R0303 elektrodu izmērs: stikla daļu diametrs ir 4 mm, stikls daļu garums ir 5 cm, PTFE daļa diametrs ir 6 mm, un PTFE daļu garums ir 25 mm.

Šķidrās sazinoties daļa produktu ir porains keramikas.Kad katra elektroda daudzums ir izņemts no aizsargvāciņš, tas būs noplūde.Tā ir normāla parādība.Ja elektrodu šķidrums noplūda, to var pievienot, pats par sevi.Ja klients nesaprot produktu kvalitāti, lūdzu, nav to iegādāties.Produkta noplūdes pieder normāla parādība.

Ja kalomela elektrodu vai sudraba hlorīda elektrods tiek izmantots, lai pārbaudītu sārmainu vai skābu šķidrumu, elektrodu tiks jonu apmaiņa ar pārbaudīto skābu vai sārmainu elektrolītu.

Tas ir, sārmains šķidrums vai skābā reversās osmozes uz elektrodu.

Iekšpusē elektrods ir piesātināta kālija hlorīda neitrāls šķidrums

Vienreiz noteiktu sārmainu vai skābu šķidrumu, cauraugusi, elektrodu pasliktinās un ir viegli sabojāt.

Izmantot piesātināti kalomela elektrodu, lai pasākums sārmainu vai skābu šķidrumu literatūrā ir pareiza, bet netiek ņemts vērā kaitējums, elektrodi.Par elektrodi sevi, tas ir ieteicams, lai izvēlētos atbilstošu elektrodu, lai pārbaudītu, kas atbilst šķidruma.

Dzīvsudraba sulfāta tests skābs šķidrums, piesātināti kalomela elektrodu, sudraba hlorīda elektrods, testa neitrāls šķidrums, oksidēts dzīvsudraba elektrodu.Pasākums sārmains šķidrums, lūdzu, atlasiet atbilstošo elektrodu pareizi, tā, lai nesabojātu elektrodu un ietekmēt testa datus.

Tagi: ag agcl elektrodu, agcl elektrodu, dzelzs hlorīds, dzelzs (iii) hlorīds, kalomela, ag agcl atsauce, sudraba metināšanas elektrodi, 75mm stikla caurule, ag agcl references elektrods, ag references elektrods, sudraba elektrodu ioni.

Veids Rokas Instrumentu Daļas

Uzraksti atsauksmi!

Šanhajas Chenhua CHI111 sudraba-sudraba hlorīda standartelektrodu CHI112 Ag/AgCl references elektrods R0303

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti