LPG, CNG MAP Sensors PS-04 Plus 5 Pins Gāzes Spiediena Sensors LPG, CNG Conversion Kit Automašīnas

Jauns

€8.48

Temperatūras un spiediena sensoru PS-04

Ierīce pasākumus, gāzes spiediena, vakuuma iekšā kolektorā un gāzu temperatūra iekšpusē gāzes līnijas.PS-04 mērīšanas sistēmas ir paredzētas SAŠĶIDRINĀTU naftas gāzi (propāns-butāns) un DABASGĀZES (metāna) gāzes iesmidzināšanas sistēmās, visas automašīnas, neatkarīgi no motora jauda, ieskaitot turbo tiem.Ierīce nodrošina lielisku veiktspēju, neatkarīgi no gāzes kvalitātes, braukšanas stilu un transportlīdzekļu slodzes.

Samazināts inerces reakciju uz gāzes temperatūras izmaiņām.

Ierīce ir izstrādāta tā, lai tā varētu tikt uzstādīti tieši uz BRIEDIS AC W02 inžektora dzelzceļa bez nepieciešamības izmantot universālā tee.

Darbības elastīgumu.

Ierīce darbojas lieliski gan pie augstas, gan zemas gāzu plūsmas ātrumus.Šis efekts ir panākts, izmantojot mūsdienu augstas kvalitātes sensori un elektroniskie komponenti, kas ļauj precīzu informāciju nekavējoties jānosūta Autogas kontrolieris.Gāzes plūsmas svārstības neietekmē kvalitāti temperatūras mērīšana.

Montāžas jebkurā stāvoklī.

PS-04 var uzstādīt jebkurā pozīcijā pie SAŠĶIDRINĀTAS naftas gāzes inžektori, vai tieši uz LPG inžektors dzelzceļu, ar spēju būt pagriezta ietvaros 360.Sensors montāžas stāvoklis neietekmē tās pareizu darbību.

Kompakts dizains.

Integrētā mērīšanas sistēma ir jaunums dizains, kas nosaka tirgus tendences.Sakarā ar monolīta būvniecības ķermeņa un vakuuma cauruļu nolīst, spēks ir uzlabojusies, un noplūdes ir likvidēta.

Montāžas priekšrocības:

- Viegla uzstādīšana – neliela izmēra un kompakts būvniecība.

- 360 - uzstādīšanas iespēju jebkurā stāvoklī, pagriežot ietvaros 360, pat pēc uzstādīšanai inžektors, kolektora vai tee.Sensors montāžas stāvoklī, nav nekādas ietekmes uz tās darbību.

- Ir iespējams uzstādīt sensoru uz jebkuru pusi BRIEDIS AC W03 inžektora dzelzceļa vai viena sprausla, izmantojot atbilstošus montāžas.

Tehniskā specifikācija Darba temperatūra [C] -40 līdz +125 Darba spiediens [bar] līdz 6,75 Darba vakuuma [bar] līdz 4,50 Gāzes tee ieplūdes un izplūdes [mm] Ø 12 Vakuuma nolīst cauruļu [mm] Ø 4 izmēri (ar tee) [mm] 52 x 42 x 52 Svars (ar tee) [g] 34

LPG, CNG MAP Sensors PS-04 Plus 5 Pins Gāzu Spiediena Sensors, Lai Automašīnas Komplektu, kādu iemeslu dēļ, situācija ir nedaudz atšķirīga.Ja jūs vēlaties reālu attēlu vai ir kādi jautājumi, nekautrējieties sazināties ar mums tieši.Paldies par jūsu pozitīvu atsauksmi, vai sazināties pirms negatīvas atsauksmes vai strīdu.( По какой-то причине картина немного другая. Если вам нужна реальная фотография или у вас есть какие-либо вопросы, не стесняйтесь обращаться к нам напрямую. Спасибо за ваш положительный отзыв или контакт, прежде чем любой отрицательный отзыв или спор. ) Ekspluatācijas temperatūra [C] -40 līdz +125 Darba spiediens [bar] līdz 6.75 Darbības vakuuma [bar] līdz 4.50 Tee gāzu ieplūdes un izplūdes [mm] Ø 12 Vakuuma savienojumu [mm] Ø 4 izmēri (ar tee) [mm] 52 x 42 x 52 Svars (ar tee) [g] 34

Tagi: ps 02, auto gpl, brc, LPG, cng lpg conversion kit, lpg karte, map sensors toyota, lpg, cng, brc lpg, gadījumā edifier tws1.

Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)

Uzraksti atsauksmi!

LPG, CNG MAP Sensors PS-04 Plus 5 Pins Gāzes Spiediena Sensors LPG, CNG Conversion Kit Automašīnas

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti