Mājas Izmantošanai Medicīnā, Regulējams Pulverizators Bērniem Pieaugušo Inhalatoru Kompresors Miglotāja Alerģijas Glābšanas Elpošanas Aerosola Medicīna

Jauns

€33.97

Produkta apraksts:

Mūsdienās, tipa iekārtas ir plaši izmanto slimnīcās par dažādām slimībām, cilvēku veselību un skaistumu, smidzināšanas ieelpojot metodi, kas arī tika plaši ievērots slimnīcu, jo ierīce ir lielgabarīta, smagsvara un dārga, tas nevar iekļūt ģimenes Ar zinātnes un tehnoloģijas attīstību, Amerikāņu mediķi 2002. gadā veiksmīgi izstrādājusi nelielu portatīvo medicīniskās ultraskaņas smidzināšanas instruments, jo produkts ir vienkārši lietojams, viegli un affordable, tagad ir plaši Eiropā un Amerikas savienotajās Valstīs ģimenes, lai smidzināšanas inhalācijas terapija populārs Eiropā un Amerikas savienotajās Valstīs.

Apraksts:

Miglotāja aerosoli šķidros medikamentus, lai miglas panelis, to saspiežot gaisu,un kura sīkās daļiņas, kas ieplūst plaušās caur normālu elpošanu ar miglotāja maska.Portatīvo izmērs nozīmē, ka jūs varat to izmantot, kur vien un kad vien vēlaties.

Piemērots visu vecumu cilvēkiem.

Funkcijas:

Daudzfunkcionāls miglotāja, var strādāt kā skaistuma instrumentu vai medikamentu inhalatoru.

Palīdzēt atvieglot elpceļu simptomi, kas liecina par aukstu, iekaisis kakls, klepus, laringīts, bronhīts, pneimonija, astma, u.c.

Mazāk nekā 10µm migla, dziļi plaušu iekļūšana augšējā & apakšējos elpošanas ceļus, kakla, bronhu.

Viena poga darbība ar zemāku trokšņa, viegli kontrolēt.

Portatīvo izmērs nozīmē, ka jūs varat to izmantot, kur vien un kad vien vēlaties.

Specifikācijas:

1:Jauda:220VAC 50HZ 2:Strāvas Patēriņš: Apmēram 80W 3:Medikamenti, Tilpums: 10 ml 4:Daļiņu Izmērs: 0,5 līdz 5 um 5:MMAD: 4.0 um 6: Vidējā izsmidzināšanas process Ātrums: Min 0,2 ml/min 7:Trokšņa Līmenis: Virs 50 dBA l0:Litra Plūsmas Diapazons: 6~10 lpm 11: Darbības Temperatūras Diapazons: 10oC ~ 40oC (50oF ~ l04oF) 12: Ekspluatācijas vides Mitrums: 10% līdz 95% RH 13: Uzglabāšanas Temperatūras Diapazons: –20oC ~ 70oC (–4oF ~ l58oF) 14: Uzglabāšanas Mitruma Diapazons: 10% līdz 95% RH 15: Izmērs(Gxpxa):300 x l80 x 115mm(11.8"×7.1"×4.5")

16:Barošanas Spraudnis: ES Plug

Labumu no mūsu kompresors miglotāja:

Efektīvu medikamentu piegāde

Ar vienu pogu darbība

Viegli pārvadāt rokturis

Pilnīga miglotāja komplekts iekļauts

Divi nodalījumi

Ideāli piemērots visu vecumu

Lateksa bezmaksas

Viegli tīrīt

Viegls

Šo Gaisa Kompresors Miglotāja var reāli ražot mazāk kā 5 Mikrometri putekļveida daļiņu formā.Tas ir, nav nepieciešams pievienot ūdeni.Vienkārši ielieciet šķidrums zāles vērā Miglotāja kauss.Ieslēdziet iekārtu.Tad tā var darīt, smidzināšanas medikamentu terapiju.

Pakete ietver:

1 * Kompresors Miglotāja uzņēmējas

1 * Miglotāja Kauss

1 * Pieaugušo maska

1. * Bērnu maska

1 * Iemuti

1 * Pievienojiet cauruli

5 * Gaisa filtru maiss

1 * angļu valodas rokasgrāmata

Tagi: lēti miglotāja mašīna, 3m n95, pieaugušo deco zīdaiņu mierinātāji, seksa rotaļlieta, pieaugušo astma, Salaist, maska, elpošanas, pulverizators miglotāja, aerosola gaisa, deguna inhalatoru.

Izcelsme Ķīna
Ārstēt 3 Chronnic Obstruktīvas Plaušu Diease
Materiāls
Ārstēt 4 Bronchiectasis, Trachitis, Plaušu infekcijas,
Ārstēt 6 pneimonija, Citas Elpošanas sistēmas slimības
Varu VIENU
Ārstēt 5 Mazo elpceļu slimības
Modeļa Numurs D-045
Zīmola Nosaukums yinhang
Pielietojums
Varas DIVIEM
Ārstēt 1
Ārstētu 2

Uzraksti atsauksmi!

Mājas Izmantošanai Medicīnā, Regulējams Pulverizators Bērniem Pieaugušo Inhalatoru Kompresors Miglotāja Alerģijas Glābšanas Elpošanas Aerosola Medicīna

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti